Cennik

Domek letniskowy na Mazurach, w Mrągowie, ale na uboczu,  nad jeziorem Czos, 20 metrów do jeziora, samodzielny, na działce wraz z domem mieszkalnym, 2 pokoje, dla 5-6 osób, łazienka, kabina prysznicowa, bojler elektryczny 80 l. kuchnia, lodówka, kuchenka elektryczna, sztućce, naczynia kuchenne,  telewizor, domek nowy, czysty, zadbany, wykończony w 2013r., o normalnym standardzie. 

Noclegi Mrągowo-jezioro Czos
Widok na jezioro Czos

Wolne terminy w 2019 roku noclegi Mrągowo:

Maj, czerwiec, wrzesień cale wolne.
Lipiec, sierpień, kontakt telefoniczny, są jeszcze wolne terminy.

Noclegi Mrągowo cennik

  • od 1 do 2 osób  cena wynajmu domku za dobę, wynosi  –  200 zl  plus  dwoje dzieci do 3 lat, gratis,
  • od 3 do 4 osób  cena – 260 zl.  plus dwoje dzieci do 3 lat, gratis,
  • od 5 do 6 osób  cena  – 370 zl.

W miesiącach maj, czerwiec, wrzesień, październik, 2018r, duże rabaty od 30 do 40%.
Rabaty weekendowe!

Boże Ciało, Piknik Country, imprezy w Mrągowie:  cena wynajmu za dobę 390 zł,  bez względu na ilość osób / oczywiście do 6 osób/.

Zadatek za rezerwacje, 40%, do uzgodnienia telefonicznie.

Lokalizacja w mieście, ale na uboczu, przy promenadzie nad jeziorem, widok na jezioro, na przeciwległym brzegu widoczny amfiteatr, gdzie odbywa się Festiwal Piknik Country, Festiwal Kultury Kresowej, Noc Kabaretowa i inne imprezy.

600m do plaży miejskiej, obok 100m wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych, 300-400 metrów do restauracji, sklep całodobowy, 5 min, do Biedronki 5 min, apteka 5 min, Bar mleczny z tanim, domowym, całodziennym wyżywieniem 10min, miejsce do parkowania 2 samochodów, /przy domku/.

Cisza, spokój, kontakt z natura, piękne widoki, dużo ptactwa wodnego.

Idealne miejsce na pobyt z dzieckiem lub z dziećmi, lub dla ludzi starszych.

Dobre warunki do aktywnego wypoczynku, ścieżka rowerowa na promenadzie wokół jeziora, spacery, kąpielisko.
22 km do Mikołajek, 16 km do Sw.Lipki, 26 km do Gierłoży /Ketrzyn/, 18 km do Reszla, do Giżycka 45km, do Olsztyna 63km.  Dobre warunki do wędkowania.

Promenada nad jeziorem, trasa ok.5-7km, idealna do biegania, jazdy na rowerze, do spacerów.

Miejsce do grillowania, /jeden duży grill, jeden mały/, rozbicia dodatkowo namiotu, piaskownica dla dzieci, zabawki dla dzieci, książeczki do czytania,

krzesełko do karmienia małego dziecka, trampolina /batuta/ do skakania dla dzieci, basenik pompowany dla małych dzieci.

Istnieje możliwość zarezerwowania spływu kajakowego, 1-dniowego po rzece Krutynia.

W pobliżu wiele urokliwych jezior, przepiękne widoki, krajobrazy, czyste środowisko, zdrowe, rześkie powietrze.

Gospodarze zapewniają wieczorne pogaduchy na tematy kultury, sztuki, historii, antyków, zdrowego odżywiania się, diety prozdrowotnej i innych aspektów zdrowego życia, miedzy innymi jak unikać toksyn, zakwaszenia, kancerogennych przyczyn ciężkich chorób neurodegeneracyjnych, aktywność fizyczna, proste ćwiczenia izometryczne i oddechowe, aspekty duchowe i stresogenne w unikaniu chorób i wiele innych, ważnych składników zdrowego życia.  O więcej szczegółów proszę  o kontakt telefoniczny.

Na działce znajduje się wędzarnia, w której można będzie wędzić złapane lub kupione ryby, /profesjonalnie, z zachowywaniem termiki obrabianej żywności/.      Bez dodatkowych
kosztów i opląt. Ryby świeże można kopic w PGRybackim, po tańszych cenach niż w sklepach.

Ryby pochodzą z codziennych połów, z jezior położonych w powiecie mrągowskim, z około 55 jezior, czystych,ekologicznych.

Na dzień dzisiejszy lowia leszcze, lina, okonia, szczupaka, z własnej hodowli jest w sprzedaży pstrąg, jesiotr.

Zaprzyjaźniony rolnik, dostarcza dwa razy w tygodniu świeże, cieple mleko od krowy, świeże masło wiejskie, twarożek,  śmietanę, jaja wiejskie, serwatkę,  w przyzwoitych cenach /1L mleka 2zl, masło 200G 3zl, jaj średnie 0,90zl/

Z hodowli ekologicznej świeże mleko kozie i ser kozi. /cena sera ok.45zl/kg/.

Gospodarz zapewnia fachowa pomoc przy zakupie świeżych ryb z miejscowych jezior, oprawieniu ich, przygotowaniu do wędzenia i podczas samego wędzenia. Jednocześnie będzie to podstawowe zapoznanie się ze sztuka kulinarna wędzenia ryb, ale także wędlin i kiełbas, ze szczególnym uwzględnieniem zdrowego, dietetycznego, naturalnego odżywiania się i zarazem ciekawe
rozmowy na tematy kulinarne, ale  z dieta prozdrowotna, ważnym składnikiem zdrowego życia. Wszystko w ramach uatrakcyjnienia odpoczynku i jednocześnie zdobycia praktycznej wiedzy. Polecam szczególnie.

Domek nad jeziorem na MazurachZnowu te koty pod domkiem miauczą !

Dodaj komentarz