Domek na mazurach w Mrągowie

Czos - Mragowo
Jezioro Czos

Noclegi w Mrągowie nad jeziorem Czos na Mazurach

to marzenie każdego zapracowanego człowieka pragnącego ciszy i spokoju. Stres, zmęczenie, kac ? Zapomnij o tym jak przyjedziesz na Mazury na wczasy Twoje libido wzrośnie o 300 %. Tu wypoczniesz na łonie natury Jeziora Czos, jeziora Juksty czy Probark Mały. Mrągowo to małe miasteczko ok. dwadzieścia pięć tysięcy mieszkańców plus parę tysięcy w sezonie letnim. Położone jest w malowniczej dolinie polodowcowej. Dzięki temu panuje tu specyficzny mikroklimat. W lato jest niebywale gorąco a zimą niebywale mroźnie. Plus trzydzieści w lipcową noc to nie jest wyjątek a – dwadzieścia pięć  w zimie to już prawdziwa rewelacja dla koneserów sportów zimowych. Mrągowo otoczone jest pięknymi niedużymi górkami polodowcowymi.  Znana na całą okolicę Góra Czterech Wiatrów oferuje w zimie i w lato rozrywkę nie tylko dla narciarzy i snowboardzistów. Można także wypożyczyć  szybkiego i zwrotnego quada lub po prostu rower i pozwiedzać okolice Mrągowa.

Domek letniskowy na mazurach

jest świetnym miejscem aby zapomnieć o problemach i oddać się kontemplacji z naturą.

Dodatkowo krajobrazy zatem są niebywale piękne i naturalne. Już brak wielkiej płyty robi swoje In plus. W okolicznych lasach jest czasem niebezpiecznie bo można tam spotkać nawet niedźwiedzia!:) Godłem Mrągowa jest właśnie odcięta noga tego zwierza. Domek na mazurach w Mrągowie położony jest nad samym jeziorem. Dużym  plusem jest to, że mieści się w centrum miasteczka, na uboczu, gdzie nie ma ruchu ulicznego. Więc jest cicho miło i przytulnie a zarazem blisko do miasta, sklepów. Nocleg w Mrągowie to czysta przyjemność.

Dla spragnionych wrażeń wieczorami można pobawić się w paru miejscach. Można zjeść świeżą rybę z jeziora, ( ale najpierw musisz ją sobie złapać) lub wybrać się na przepyszną pizzę .

Dla fanów sportów wodnych mamy dwie plaże. Można tam pływać, skakać ze skoczni oraz grać w piłkę plażową. Na miejscu jest także wypożyczalnie sprzętu wodnego. Kajaki, rowery wodne, łodzie żaglowe.

Dla skimboardzistów mamy kawałek czystej piaszczystej plaży przy hotelu Orbis.

Jeśli lubisz możesz także spróbować swoich sił na nartach wodnych lub Kite.

Serdecznie zapraszam do Mrągowa bo warto!!!