Noclegi Mrągowo

Noclegi w Mrągowie i wiosenna promocja

Noclegi w Mrągowie. Zapraszamy skorzystania z naszej wiosennej, ciepłej promocji !

Tak więc w kwietniu, maju, czerwcu okazjonalnie przygotowaliśmy dla Państwa bardzo atrakcyjną, wiosenną zniżkę w wysokości 20 % za dobę noclegową.
Dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty, ponieważ czasowo jest ona ograniczona.
Wiosna jest piękną porą roku. Dlatego właśnie kwiecień, maj, czerwiec jest świetnym czasem na podziwianie budzącej się do życia przyrody. Spędzanie wolnego czasu na Mazurach w tych miesiącach jest wolne od zgiełku letniego. Dodatkowo w rybaczówce można zakupić ryby dostępne tylko w tym sezonie.

Jednocześnie przygotowujemy dla Państwa niesamowity ogród różany oraz parę drzewek owocowych. Nie ulega wątpliwości, że zajadanie świeżych czereśni oraz innych owoców, prosto z drzewa jest bardzo atrakcyjną zabawą dla naszych pociech:) Ale to dopiero w sierpniu.

Wchód słońca nad jeziorem Czos w Mrągowie

Ponadto zdjęcie wschodzącego słońca zrobiliśmy specjalnie dla Was aby pobudziło Waszą wyobraźnię do porannego wstawania. Poranki nad jeziorem Czos są przepiękne. Przyroda i człowiek budzą się do życia a tak niecodzienne widoki można podziwiać u nas nie tylko latem.
Z pewnością ucieszy Was fakt, taki, że domek letniskowy jest nad samym jeziorem. W odległości około 15 metrów.

Lokalizacja nad jeziorem Czos.Noclegi w Mrągowie

Na koniec, umieszczamy link do Gogole Street View. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z lokalizacją domku . Z lewej strony wyraźnie widoczne są schody, do posesji z naszym domkiem letniskowym w Mrągowie.

Trzeba od razu podkreślić, że jeżeli lubicie Państwo piękne krajobrazy mazurskie, wschody słońca nad jeziorem, rozgwieżdżone nocne niebo oraz jednocześnie cenicie sobie dostęp do cywilizacji , to miejsce jest dla Was. Poranne spacery nad jeziorem Czos dają wytchnienie i niesamowitą energię:)
Tak więc dogodna lokalizacja nad samym jeziorem Czos oraz przepiękne widoki na akwen wodny to plusy i atuty naszego domku letniskowego. Dodatkowo ceny u nas są umiarkowane.
Pozdrawiamy i zapraszamy nad jezioro Czos na noclegi w Mrągowie.

Zapraszamy do kontaktu oraz do obejrzenia galerii.