Noclegi Mrągowo

Wypoczynek nad jeziorem Czos

Wypoczynek nad jeziorem Czos. Domek letniskowy w Mrągowie stanowi doskonałą bazę wypadową do letniego wypoczynku. Letnie miesiące zachęcają do plażowania nad jeziorem. Z pewnością ucieszy Państwa, że brzeg jeziora znajduje się zaledwie o 20 metrów od domku, zaś najbliższa plaża (tzw. „dzika plaża”) to 15-minutowy spacer promenadą wzdłuż brzegu jeziora Czos.

Znajdziecie tam Państwo infrastrukturę przystosowaną na przyjęcie plażowiczów w każdym wieku. Wypoczywać można na szerokich, wygodnych pomostach lub bezpośrednio na piaszczystym brzegu. Na dzieci czeka dobrze wyposażony plac zabaw i dwa wydzielone pomostami baseny z płytką wodą. Dla spragnionych aktywnego wypoczynku przewidziano baseny dla umiejących pływać oraz boisko do siatkówki plażowej. Na plaży znajdziecie Państwo także toaletę oraz przebieralnię. Nad bezpieczeństwem plażowiczów w sezonie czuwają ratownicy.

Oprócz tego warto wybrać się na plażę miejską, znajdującą się po przeciwnej stronie jeziora. Z naszego domku letniskowego można tu dotrzeć samochodem (ok. 10 minut drogi), pieszo wokół jeziora lub tramwajem wodnym, który wypływa z molo w Mrągowie.

Na plaży miejskiej również zapewnioną macie Państwo opiekę ratownika, a ponadto w sezonie letnim czynne są punkty gastronomiczne, toalety i przebieralnie. Zbocze wzgórza i sama plaża zagospodarowane są licznymi urządzeniami do zabawy dla dzieci – kręte zjeżdżalnie, pająki linowe, tyrolka oraz instalacje do zabawy wodą i piaskiem.

Zapraszamy do kontaktu, przyjedź do Mrągowa nad Jezioro Czos

Wypoczynek nad jeziorem Jezioro Czos w Mrągowie z lotu ptaka